Kas ir DzīvniekuSOS?

DzīvniekuSOS ir dzīvnieku aizsardzības biedrība, kuras mērķis ir mainīt sabiedrības viedokli par dzīvniekiem, to tiesībām un aizsardzību, kā arī palīdzēt pamestiem un vardarbībā cietušiem dzīvniekiem.

Ko DzīvniekuSOS dara?

  • Palīdz krīzes situācijās nonākušiem, pamestiem vai vardarbībā cietušiem dzīvniekiem, meklējot tiem jaunas mājas, organizējot medicīniskas palīdzības sniegšanu.
  • Organizē brīvprātīgo kustību „Jumts virs galvas", kuras mērķis ir palīdzēt Latvijas dzīvnieku patversmēm, kuras ir pārpildītas un nespēj uzņemt visus bez pajumtes palikušos dzīvniekus. Kustības dalībnieki uz laiku izmitina savās mājās suņus un kaķus, kas dažādu iemeslu dēļ nonākuši uz ielas, līdz tiem tiek atrasti iepriekšējie vai jauni saimnieki. Kustības dalībnieki paši rūpējas par "audžubērnu" barošanu un kopšanu, bet "DzīvniekuSOS" nepieciešamības gadījumā nodrošina veterināro aprūpi un palīdz padomiem.
  • Uztur mājas lapu www.dzivniekusos.lv - informatīvo resursu, kurā iespēju robežās apkopo aktuālāko informāciju par pazudušajiem un atrastajiem dzīvniekiem, vardarbību pret dzīvniekiem, likumdošanu un citiem ar dzīvnieku tiesībām un dzīvnieku aizsardzību saistītiem jautājumiem.
  • Rīko informatīvus un izglītojošus pasākumus par dzīvnieku tiesībām un aizsardzību.
  • Veic citus pasākumus un darbības ar mērķi palīdzēt dzīvniekiem, veicināt dzīvnieku labturības prasību un dzīvnieku tiesību ievērošanu Latvijā.

Jumts virs galvas

Kustība “Jumts virs galvas” ir DzīvniekuSOS “patversme” - brīvprātīgo kustība, kuras aktīvisti savās mājās dod pajumti DzīvniekuSOS aprūpē nonākušajiem suņiem, kaķiem un citiem dzīvniekiem. Kustības mērķis ir palīdzēt Latvijas dzīvnieku patversmēm, kuras ir pārpildītas un nespēj uzņemt visus bez...

Mūsu atbalstītāji

 

Ziedot.lv